VASAROS ŠOKIŲ STOVYKLOS

 

VAIKŲ VASAROS STOVYKLA "7 ŠOKIŲ DIENOS" 2017

   

2017 m. stovyklos pamainos:

I pamaina: liepos 9 - 15 d. (VII - VI)

II pamaina: liepos 30 - rugpjūčio 5 d. (VII - VI) 

Stovyklos trukmė: 7 dienos (6 naktys)

Stovyklautojų amžius: 7 - 16 m.

Maitinimas: 4 kartus per dieną

Vieta: Trakų raj. (Aukštadvaris), sodyba "Tik Jums"

Kaina: 175 Eur / 1 asm.

Vasaros stovykla „7 ŠOKIŲ DIENOS “ – tai šokių, sporto, pramogų ir poilsio stovykla skirta 7 – 16 metų vaikams ir paaugliams mėgstantiems aktyviai leisti laisvalaikį gražios gamtos apsuptyje. Tai viena populiariausių stovyklų Lietuvoje, sulaukusi didelio susidomėjimo ne tik iš Lietuvoje, bet ir iš užsienyje gyvenančių vaikų (Anglijos, Airijos, Vokietijos, Švedijos, Norvegijos, Maljorkos, net Kinijos ir JAV).

Džiaugiamės sulaukdami aukšto įvertinimo dėl paslaugų kokybės ne tik iš stovyklos dalyvių, jų tėvų, bet ir iš geriausios visoje Lietuvoje turizmo agentūros UAB "Zigzag Travel" ir didžiausios draudimo bendrovės Baltijos šalyse AB "Lietuvos draudimas" su kuriais nuolat bendradarbiaujame.

Šių metų stovyklos programa yra ypatinga tuo, kad vaikams bus siūlomos pramogos su galimybe pasirinkti vieną ar kitą užsiėmimą pagal jų pomėgį, todėl nesvarbu ar vaikas pradedantysis, pažengęs, ar išvis niekad nešokęs –užsiėmių ir pramogų jam netrūks!Taip pat, stovyklą aplankys ypatingi svečiai, kurie suteiks stovyklautojams dar daugiau įspūdžių ir teigiamų emocijų, o profesionalus fotografas ir video operatorius užfiksuos gražiausiais stovyklos akimirkas.

Stovyklos metu skatiname vaikų fizinį aktyvumą: vaikai supažindinami su populiariausiais visame pasaulyje šokių stiliais, vaidybos, teatro ypatybėmis, menine – kūrybine veikla bei įvairiomis sporto šakomis. Taip pat šokių, vaidybos ir meno užduočių metu vystysime vaikų kūrybinį potencialą ir skatinsime jų meninę saviraišką. Vaikai turės galimybę pramogauti gamtoje, maudytis, plaukioti valtimis ir žaisti sporto aikštelėse. Vaikai dalyvaus komandinėse rungtyse, varžybose ir viktorinose, kurių metu kiekvienas iš jų patirs bendravimo ir bendradarbiavimo džiaugsmą. Visų rungčių rezultatai bus sumuojami ir paskutinę dieną vyks komandų apdovanojimai. Vakaro programoje vaikų laukia teminiai vakarėliai su smagiais šokiais, nuotaikingais pasirodymais, įdomiais konkursais, žaidimais ir diskotekomis, todėl stovyklautojams netruks linksmybių, juoko ir siurprizų. Jūs net neįsivaizduojate, kiek daug staigmenų Jūsų laukia!!!

Jau šeštus metus iš eilės kviečiame vaikus ir paauglius praleisti įsimintiną vasarą drauge su tarptautinę patirtį turinčiais vadovais – šokių mokytojais – animatoriais, kurių programa paremta užsienio stovyklų pagrindu. Stovyklos programa kasmet yra tobulinama ir atnaujinama, todėl sulaukiame vaikų, kurie nuolatos pas mus sugrįžta.

      

Stovyklos foto filmai: Video 1 Video 2 Video 3

  Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

- Ypatinga programa užsienio stovyklų pagrindu;
- Populiariausi šokių stiliai kasdien: Street dance (Hip hop, House, Break dance), Lotynų Amerikos šokiai (Cha cha cha, Salsa, Jive), Charakteriniai šokiai (kitų pasaulio tautų), Dancehall, Klasikinis šokis, Modernus šokis, Zumba ir kt.;
- Apgyvendinimas jaukiuose kambariuose su visais patogumais;
- Maitinimas (4 kartus per dieną: pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė);
- Nuolatinė vadovų priežiūra ir jų edukacinė veikla;
- Ypatingi stovyklos svečiai ir jų edukacinė veikla;
- Pramogos: Xbox 360 Kinect, pirtis, biliardas, sporto aikštelės ir kt.;
- Prof. fotografo paslaugos ir nuotraukos iš stovyklos veiklos;
- Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų - AB "Lietuvos draudimas";
- Apdovanojimai, prizai, diplomai, sertifikatai, stovyklos dovanėlės ir kt.

APGYVENDINIMAS:

Vasaros šokių ir pramogų stovykla "7 šokių dienos" vyksta kaimo turizmo sodyboje, įsikūrusioje Nečiūnų ežero vaizdingoje pakrantėje šalia Aukštadvario regioninio parko. Sodyba pritaikyta vaikų vasaros stovykloms. Sodyboje yra jaukūs 4 – 5 – 6 – 7 vietų kambariai su atskirais dušais ir WC, stilingai įrengta pokylių ir šokių salė su garso ir šviesos įranga, biliardu bei TV. Sodybos teritorijoje yra įvairių pramogų aktyviam poilsiui: tinklinis ant smėlio, krepšinio aikštelė, futbolo aikštelė, šachmatų aikštelė, vaikų žaidimų aikštelė, valtys ir pirtis.

MAITINIMAS:

- 4 kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė). Maistas gaminamas vietoje, todėl jis yra šviežias ir skanus.

SAUGUMAS:

- Visi vadovai baigė pirmosios pagalbos kursus;
- Stovyklautojai bus draudžiami nuo nelaimingų atsitikimų AB "Lietuvos draudimas";
- Stovyklavietė yra nuošalioje vietoje, stovyklos vartai rakinami (nakčiai);
- Ežere maudytis leidžiama tik su vadovų priežiūra.

    STOVYKLOS PROGRAMA:

 Kiekvienos dienos programa vykdoma pagal iš anksto sudarytą planą ir parengtą programą.

9.00

  

Mankšta                                 


9.30

Pusryčiai

10.00

Kūrybinės dirbtuvės arba vaidybos užsiėmimai

Įvairių kūrybinių darbelių kūrimas arba susipažinimas su vaidybos menu per praktinius užsiėmimus.

11.00

Šokių užsiėmimas

Populiariausi šokių stiliai. Teorija. Praktika. Kūrybinės užduotys.

12.00

Pramogos  gamtoje

Maudynės, plaukiojimas valtimis, pramogos sporto aikštelėse: tinklinis ant smėlio, krepšinis, futbolas, lauko šachmatai, supynės, dartai, pažintinė išvyka į mišką ir pan.

13.00

Pietūs

14.00

Laisvas laikas

15.00

Šokių užsiėmimas   

Populiariausi šokių stiliai. Teorija. Praktika. Kūrybinės užduotys.

16.00

Aktyvūs žaidimai ir varžybos

Žaidimai gryname ore, komandinės rungtys, varžybos, estafetės, viktorinos.

17.00

Pavakariai                        

18.00

Šokių užsiėmimas

Populiariausi šokių stiliai. Teorija. Praktika. Kūrybinės užduotys.

19.00

Vakarienė

20.30

Vakaro programa

Kūrybinės dirbtuvės / vaidybos užsiėmimas