Naujienos

Visus dievinančius Lotynų ritmus ir fitnesą kviečiame į ZUMBA fitness
instruktorių mokymus Basic 1 pagrindinei licencijai įgyti VASARIO 17 –
18 d. Vilniuje su ZES Monika Lejman (Švedija).
Daugiau informacijos ir registracija: https://www.zumba.com/en-US/training/details/2018-02-17_B1_Vilnius_LT_Monika_Lejman

Organizatorius: www.dancefit.lt (Vasilisa Tarasova, tel. 860629392)


Kviečiame į suaugusiųjų stovyklą DANCE BLAST: Zumba - Strong by Zumba - Salsation - Solo Latino. Plačiau

Rugpjūčio 5 - 6 d. bus karščiausias vasaros savaitgalis Lietuvoje. Tik dvi dienos, o įspūdžių pasisemsi metams į priekį!


Birželio 14-osios vakarą žymėk raudonai! Į studiją “Dancefit” atvyksta ypatingas svečias iš Rusijos - Zumba instruktorius Evgenii Chigirev. Tai tikras energijos ir geros nuotaikos užtaisas, kuris užves Jus akimirksniu. :)  Master klasės laiką patikslinsime šiek tiek vėliau. :)


ZUMBA instruktorių mokymai birželio 17 - 18 d. Vilniuje pagrindinei licencijai įgyti su ZES Monika Lejman (Švedija). Organizatoriaus kontaktai:  Vasilisa Tarasova tel. 860629392 arba el. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Daugiau informacijos: https://www.zumba.com/en-US/training/2017-06-17_B1_Vilnius_LT_Monika_Lejman


Informuojame, kad greitu metu studijos "Dancehall" pavadinimas keisis į "Dancefit". Naujas pavadinimas – puikiai atspindi mūsų pagrindinės veiklos sritį, taip pat, asocijuojamas su inciatyva tobulėti ir augti kartu su Jumis šokių ir fitneso srityje vedant nuolatines Zumba ir Salsation treniruotes, organizuojant mokymus, seminarus, renginius bei vasaros stovyklas. 

 

Maratonas ZUMBA PARTY 2017

 

 Balandžio 8 d. (Šeš.) 16 val., Sporto mokykla "Tauras", Žygio g. 46, Vilnius

Daugiau informacijos: plačiau

Facebook: plačiau


Gegužės 6 - 7 d. organizuojame STRONG by ZUMBA ir Pro Skills instuktorių mokymus su ZES Izabela Kin - Janda.

Daugiau informacijos: palačiau

 

Sveiki visi, su džiaugsmu norime pranešti, kad šokių ir aerobikos studija „DANCEHALL“ naują sezoną pradės RUGSĖJO 5 d. naujose patalpose adresu Ukmergės g. 234 A, Šeškinėje (šalia Hesburgerio). Naujose studijos patalpose yra dvi šokių salės, persirengimo kambariai ir dušai. Kviečiame registruotis į rytines ir vakarines Zumba – Salsation – Urbhanize treniruotes. Taip pat siūlome nuotaikingus Zumba kids užsiėmimus 4 – 6 m. ir 7 – 12 m. vaikams.


Kovo 18 d. penktadienį į studiją "Dancehall" atvyks ypatingas svečias iš Lenkijos Salsation Master trenerė Angelika Kiercul, kuri praves: 

  • kovo 18 d.: Salsation Workshop'ą;
  • kovo 19 - 20 d.: Salsation instruktorių mokymus

Nepraleisk progos susipažinti su šia unikalia programa, kuri užkariauja vis daugiau širdžių. Daugiau informacijos: SALSATION LIETUVOJE


Džiugiai pranešu Jums pritrenkiančią žinią!

Vasario 25 d., ketvirtadienį 19 val., į studiją „Dancehall“ atvyks ypatingas svečias iš Lenkijos Zumba Educational Specialist (ZES) IZABELA KIN – JANDA, kuri praves mūsų studijos lankytojams master – class‘ą. Tai žmogus, kuris prieš 5 metus atliko didelį vaidmenį mano gyvenime, įskiepijo meilę Zumba fitness programai, įkvėpė pradėti savo veiklą, tobulėti, sekti aukštumų bei džiaugtis visomis gyvenimo spalvomis. Trenerė Vasilisa.

* * * * *

BIG LOVE PARTY 216: Zumba, Salsation & Urbhanize

Vasario 13 d. 15 val.

Organizatorius: šokių ir aerobikos studija "Dancehall"

 

Maloniai kviečiame į studijos Kalėdinį vakarėlį gruodžio 13 d. 18 val.

Šiais metais atšvęsime Kalėdas kaip reikiant! :)