VAIKŲ VASAROS STOVYKLOS 2018   

2018 m. stovyklos pamainos:

I pamaina: birželio 30 - liepos 6 d. 

II pamaina: liepos 15 - 21 d. 

III pamaina: liepos 29 d. - rugpjūčio 4 d.

Stovyklos trukmė: 7 dienos (6 naktys)

Stovyklautojų amžius: 7 - 16 m.

Maitinimas: 4 kartus per dieną

Vieta: Trakų raj. (Aukštadvaris), sodyba "Tik Jums"

Kaina: 185 Eur / 1 asm.  (nuo 04.01 brangs)

Vasaros stovykla „7 ŠOKIŲ DIENOS “ – tai šokių, sporto, pramogų ir poilsio stovykla skirta 7 – 16 metų vaikams ir paaugliams mėgstantiems aktyviai leisti laisvalaikį gražios gamtos apsuptyje. Tai viena populiariausių stovyklų Lietuvoje, sulaukusi didelio susidomėjimo ne tik iš Lietuvoje, bet ir iš užsienyje gyvenančių vaikų (Anglijos, Airijos, Vokietijos, Švedijos, Norvegijos, Maljorkos, net Kinijos ir JAV).

Džiaugiamės sulaukdami aukšto įvertinimo dėl paslaugų kokybės ne tik iš stovyklos dalyvių, jų tėvų, bet ir iš geriausios visoje Lietuvoje turizmo agentūros UAB "Zigzag Travel" ir didžiausios draudimo bendrovės Baltijos šalyse AB "Lietuvos draudimas" su kuriais nuolat bendradarbiaujame.

Jau septynius metus iš eilės kviečiame vaikus ir paauglius praleisti įsimintiną vasarą drauge su tarptautinę patirtį turinčiais vadovais – šokių mokytojais – animatoriais, kurių programa paremta užsienio stovyklų pagrindu. Stovyklos programa kasmet yra tobulinama ir atnaujinama, todėl sulaukiame vaikų, kurie nuolatos pas mus sugrįžta.

Šių metų stovyklos programa yra ypatinga tuo, kad tuo pačiu metu vaikams bus siūlomos pramogos su galimybe pasirinkti vieną ar kitą užsiėmimą pagal jų pomėgį, todėl nesvarbu ar vaikas pradedantysis, pažengęs, ar išvis niekad nešokęs – užsiėmių ir pramogų jam netrūks!  Taip pat, stovyklą aplankys ypatingi svečiai, kurie suteiks stovyklautojams dar daugiau įspūdžių ir teigiamų emocijų, o profesionalus fotografas ir video operatorius užfiksuos gražiausiais stovyklos akimirkas.

Stovyklos metu skatiname vaikų fizinį aktyvumą: vaikai supažindinami su populiariausiais visame pasaulyje šokių stiliais, įvairiomis sporto šakomis, vaidybos, teatro ypatybėmis bei menine – kūrybine veikla. Taip pat šokių, vaidybos ir meno užduočių metu vystysime vaikų kūrybinį potencialą ir skatinsime jų meninę saviraišką. Vaikai turės galimybę pramogauti gamtoje, maudytis, plaukioti valtimis ir žaisti sporto aikštelėse. Stovyklautojai dalyvaus komandinėse rungtyse, varžybose ir viktorinose, kurių metu kiekvienas iš jų patirs bendravimo ir bendradarbiavimo džiaugsmą. Visų rungčių rezultatai bus sumuojami ir paskutinę dieną vyks komandų apdovanojimai. Vakaro programoje vaikų laukia teminiai vakarėliai su smagiais šokiais, nuotaikingais pasirodymais, įdomiais konkursais, žaidimais ir diskotekomis, todėl stovyklautojams netruks linksmybių, juoko ir siurprizų. Jūs net neįsivaizduojate, kiek daug staigmenų Jūsų laukia!!!


    

 Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

- Ypatinga programa užsienio stovyklų pagrindu;
- Populiariausi šokių stiliai kasdien: Street dance (Hip hop, House, Break dance), Lotynų Amerikos šokiai (Cha cha cha, Salsa, Jive), Charakteriniai šokiai (kitų pasaulio tautų), Dancehall, Klasikinis šokis, Modernus šokis, Zumba ir kt.;
- Apgyvendinimas jaukiuose kambariuose su visais patogumais;
- Maitinimas (4 kartus per dieną: pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė);
- Nuolatinė vadovų priežiūra ir jų edukacinė veikla;
- Ypatingi stovyklos svečiai ir jų edukacinė veikla;
- Pramogos: Xbox 360 Kinect, Karaoke, pirtis, biliardas, sporto aikštelės ir kt.;
- Prof. fotografo paslaugos ir nuotraukos iš stovyklos veiklos;
- Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų - AB "Lietuvos draudimas";
- Apdovanojimai, prizai, diplomai, sertifikatai, stovyklos dovanėlės ir kt.

APGYVENDINIMAS:

Vasaros šokių ir pramogų stovykla "7 šokių dienos" vyksta kaimo turizmo sodyboje, įsikūrusioje Nečiūnų ežero vaizdingoje pakrantėje šalia Aukštadvario regioninio parko. Sodyba pritaikyta vaikų vasaros stovykloms. Sodyboje yra jaukūs 4 – 5 – 6 – 7 vietų kambariai su atskirais dušais ir WC, stilingai įrengta pokylių ir šokių salė su garso ir šviesos įranga, biliardu bei TV. Sodybos teritorijoje yra įvairių pramogų aktyviam poilsiui: tinklinis ant smėlio, krepšinio aikštelė, futbolo aikštelė, šachmatų aikštelė, vaikų žaidimų aikštelė, valtys ir pirtis.

MAITINIMAS:

- 4 kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė).

SAUGUMAS:

- Visi vadovai baigė pirmosios pagalbos kursus;
- Stovyklautojai bus draudžiami nuo nelaimingų atsitikimų AB "Lietuvos draudimas";
- Stovyklavietė yra nuošalioje vietoje, stovyklos vartai rakinami (nakčiai);
- Ežere maudytis leidžiama tik su vadovų priežiūra.

  STOVYKLOS PROGRAMA:

9.00 - Mankšta

9.30 - Pusryčiai

10.00 - Šokių užsiėmimas arba kitas vadovų siūlomas užsiėmimas pvz. kūrybinės dirbtuvės, vaidybos užsiėmimas, fotografijos pamokėlė, sporto žaidimai, stalo žaidimai, judrūs žaidimai, proto mūšis ir pan.

11:30 - Pramogos  gamtoje: maudynės, plaukiojimas valtimis, pramogos sporto aikštelėse: tinklinis ant smėlio, krepšinis, futbolas, lauko šachmatai, supynės, dartai, pažintinė išvyka į mišką ir pan.

13.00 - Pietūs

14.00 - Laisvas laikas

15.00 - Šokių užsiėmimas arba kitas vadovų siūlomas užsiėmimas: pvz. kūrybinės dirbtuvės, vaidybos užsiėmimas, fotografijos pamokėlė, sporto žaidimai, stalo žaidimai, judrūs žaidimai, proto mūšis ir pan.

16.00 - Pavakariai

16.30 - Aktyvūs žaidimai ir varžybos: žaidimai gryname ore, komandinės rungtys, varžybos, estafetės, viktorinos

18.00 - Šokių užsiėmimas arba kitas vadovų siūlomas užsiėmimas pvz. kūrybinės dirbtuvės, vaidybos užsiėmimas, fotografijos pamokėlė, sporto žaidimai, stalo žaidimai, judrūs žaidimai, proto mūšis ir pan.

19.00 - Vakarienė

21.00 - Vakaro programa: Teminiai vakarėliai su linksmais žaidimais pagal vakarėlio tematiką (pvz. Pasaulio tautos, Hawaii night, Venecijos karnavalas, Karibų pirtai, kt.),  didieji muzikiniai šou projektai ir konkursai (pvz. Eurovizija, X Faktorius, Lietuvos Talentai, kt.), diskoteka "Happy Disco", filmų peržiūra apie šokius, šokių čempionatas, šokių kovos, aukcionas, bilijardas, pirtis, vakaronės prie laužo, ypatingi stovyklos svečiai. Apdovanojimai, prizai, diplomai, sertifikatai, padėkos bei daug kitų pramogų! :)

23.00 - Miegas

Pastaba: organizatorius turi teisę keisti dienotvarkę atsižvelgiant į oro sąlygas ir teminės dienos ugdomojo turinio apimtį.

  STOVYKLOS VADOVAI

Stovyklos komandos nariai - tarptautinę patirtį turintys vadovai - šokių mokytojai - animatoriai įvairiose srityse: šokiai, vaidyba, renginių organizavimas.
Studijų ir darbo metu vadovai įgyjo pedagogikos ir psichologijos žinių, įgūdžių ir patirties, todėl puikiai išmano darbą su vaikais. Tobulindami savo profesinę kompetenciją vadovai nuolat dirba ugdymo įstaigose, stovyklose, gilina žinias tarptautinio lygio choreografų – trenerių seminaruose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei dalyvauja įvairiuose renginiuose, šokių čempionatuose, spektakliuose, TV projektuose ir t.t.. Visi stovyklos vadovai baigė pirmosios pagalbos kursus, todėl galės užtikrinti stovyklautojų saugumą bei suteikti pirmąją pagalbą.
Stovyklą aplankys ypatingi svečiai, kurie suteiks stovyklautojams dar daugiau įspūdžių ir teigiamų emocijų, o profesionalus fotografas užfiksuos gražiausiais stovyklos akimirkas.

Trumpai apie vadovus:

VASILISA TARASOVA

 

Šokių ir aerobikos studijos "Dancehall / Dancefit" įkūrėja, daugumai žinoma kaip Zumba fitness trenerė, renginių, mokymų ir stovyklų organizatorė. Nuo vaikystės šoko įvairius stilius, tačiau širdyje labiausiai įstrigo gatvės šokiai Hip hop ir House. Nuolat dalyvavo šokių čempionatuose kur užimdavo prizines vietas. 2010 m. trenerės ir organizatorės karjerą pradėjo Italijoje. Nuolatinis veržlumas gilinti savo žiniais, tobulėti šokių ir fitneso srityje paskatino tapti Zumba, Salsation bei kitų šokių ir fitneso rūšių trenere. Nuo 2011 m. aukšto lygio Europos renginių, seminarų, mokymų dalyvė. Nuo 2012 m. kviečiama reprezentuoti šokių ir fitneso programas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje: Latvijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Čekijoje ir Rumunijoje. Zumba, Strong by Zumba ir Salsation renginių, mokymų, vaikų stovyklos „7 šokių dienos“, suaugsiųjų stovyklos Dance Blast organizatorė. Nuolat tobulina savo profesines kompetencijas Lietuvos bei užsienio choreografų - trenerių seminaruose, apmokymuose, konvencijose.

 

 

 

 

 

 

 VIKTORAS ZUJEVAS (B-boy Actor / DJ)

Aistra šokiams ir muzikai pastūmėjo tapti Break dance ir Hip hop šokėju - vadovu, renginių organizatoriumi bei DJ renginiuose. Viktoras daugeliui pažįstamas iš televizijos projektų „Lietuvos talentai“ ir “Tu gali šokti”, LNK TV „NML“, TV3 „X faktorius“, LRT "Lino Adomaičio 15 metų veiklos scenoje jubiliejus" ir kt. Priklauso vienai iš geriausių b-boy komandų Lietuvoje - „Banzai“.  „Urban dance 7vs7“ teisėjas, gatvės šokių festivalio “Break*Boom vol./Breikbumas“  bei kitų renginių organizatorius įkūręs šokių studija „A-Gang“. Nuolat dalyvauja Europos šalių čempionatuose, kuriuose užima prizines vietas. Breakdance turnyre "Red Bull BC ONE" patekimas į Baltijos šalių bboys aštuntuką. Tarptautinis gatvės šokių turnyras „Urban Dance“ 1-oji vieta. Respublikinis breakdance turnyras “Street Style” 1-oji vieta. Breakdance varžybos „Random Moves 1x1“ 1-oji vieta ir kt.

  

 

 MARIJA KASČIUKIENĖ (1 pamaina)

 

 

Choreografė ir trenerė sukaupusi 20 metų patirtį šokių ir sporto pasaulyje. 2006 m. įgijo šokio pedagogikos specialybę. Jau daugiau kaip 8 metus dirba su Lietuvos ir užsienio vaikų, jaunimo bei suaugusiųjų šokių grupėmis, dalyvaudama vietiniuose bei tarptautiniuose šokių konkursuose ir festivaliuose, vadovaudama vaikų vasaros bei dienos stovykloms, ruošdama ugdytinius įvairių švenčių bei metų baigimo koncertams, renginiams. Šiuo metu specializuojasi gatvės šokiuose (Hip hop ir House) bei aerobikos srityje. Patirties semiasi ir tobulėja Lietuvos bei užsienio choreografų - trenerių seminaruose, mokymuose ir konvencijose.  

  GABRIELĖ BAČINSKAITĖ

 

Šokių vadovė - trenerė, dailininkė įgijusi Lietuvos Edukologijos universitete dailės pedagogikos specialybę. Virš 10 metų sukauptą patirtį sudaro sportiniai šokiai. Nuo 2012 m. specializuojasi Show dance šokant profesionaliose šokių grupėse ir dalyvaujant įvairaus pobūdžio renginiuose bei konkursuose, kur užima prizines vietas. Veliau pradėjo domėtis ir gilinti žinias šokių aerobikos srityje, kurioje atrado savo amplua. 2015 m. įgyjo klasikinės, step  aerobikos, Zumba ir Salsation trenerės specializaciją. Šiuo metu sėkmingai dirba su vaikų ir suaugusiųjų šokių grupėmis, žinias gilina įvairiuose Lietuvos, bei užsienio choreografų – trenerių seminaruose, o didelė aistra menui paskatino tęsti vizualiųjų menų studijas ir dalyvauti menininkų parodose.

  
 

 MODESTAS JANČIULIS 

Šokio pedagogas, choreografas ir pramoginių renginių vedėjas įgyjęs Vilniaus Edukologijos universitete kolegijoje šokio pedagogikos specialybę, šiuolaikinio šokio specializaciją. Nuo 2012 m. atėjo į profesionalaus teatro sceną, choreografinių projektų teatrą „Vilniaus baletas“ bei Lietuvos Nacionalinį Operos ir Baleto teatrą, kur šoka ir vaidina įvairiuose šokio spektakliuose, taip pat pasirodo su žymiais Lietuvos atlikėjais priešokyje bei dalyvauja festivaliuose užsienyje. Vėliau atsirado pomėgis vesti kultūrinius ir pramoginius renginius bei aistra filmo industrijai. Šiuo metu dirba ne tik su vaikų ir suaugusiųjų šokio grupėmis, renginiu vedėju bet ir režisieriaus asistentu. Nuolat tobulina savo šokio meno įgūdžius pas žymius Lietuvos ir užsienio choreografus.

  

VADIM BICON - www.fotoaistra.lt

  

Prof. fotografas. Fotografija buvo gyvenimo aista, kuri virto profesija. Fotografavimo meno mokėsi pas žymius Lietuvos fotografus - rektorius. Fotografuoja žmonės ir jų gražiausias gyvenimo akimirkas. Darbai išsiskiria savitu natūralumu, subtilumu, įdomiomis idėjomis ir šiuolaikiniu požiūriu į fotografavimą.

"Visos stovyklos veikla bus fotografuojama, todėl kiekvienas stovyklautojas gaus nuotraukas iš stovyklos veiklos. Tikiu, kad peržiūrėdami šokių stovyklos fotoalbumą prisiminsite šiltas ir nuotaikingas akimirkas praleistas kartu su linksmais vadovais – pedagogais bei naujais draugais".

  

 ALEKSANDR BUŠUJEV - www.videokadras.lt

 

Video operatorius - montuotojas, didelį patirtį sukaupęs informacinės technologijos - kompiuterių sferoje ir atradęs save video filmavimo srityje. Dirbo tiesioginių translacijų techniniu vadovu "PenkiTV", kur specializavosii televizijos, reklamos, kino, muzikos ir kt. srityse. Šiuo metu filmuoja įvairaus pobūdžio renginius. 

"Gražus ir dinamiški kadrai tai galimybė pasinerti į vasaros šventę, pajusti stovyklos atmosferą, bei pamatyti vaikų nuotykius ir džiaugsmą patirtą stovyklos metu".

  

PASTABOS:

- Vaikų atvežimas iki stovyklos neorganizuojamas;
- Stovykla skirta visiems nepriklausomai nuo šokių patirties;
- Stovyklos organizatoriai pasilieka teisę keisti stovyklos programą dėl nepalankių programos vykdymui oro sąlygų arba atsitikus force majeure;
- Stovyklautojams būtina turėti medicininę pažymą (forma 079/A arba 027-1/A).

REGISTRACIJA:

Registracija el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

- Stovyklautojo vardas ir pavardė;
- Stovyklautojo gimimo metai ir amžius;
- Stovyklos pamaina;
- Vieno iš tėvų kontaktinį telefono numeris ir el. paštas;
- Informacija, kurią turėtų žinoti vadovai (pvz. ar vaikas yra alergiškas, vegetaras ir pan.).

Užsiregistravus rezervuosime Jums vietą, išsiųsime sutartį ir detalesnę informaciją apie stovyklą.

Iškilus klausimams kreipkitės - su malonumu Jums padėsime.

ATSILIEPIMAI:

Stovyklautojų tėvų atsiliepimai:

 

Sveiki.

 

Noiu padėkoti Jums ir Jūsų komandai už nuostabų darbą. Ačiū už tai, kad suteikiat vaikams tiek daug džiaugsmo ir laimės.  Linkėjimai nuo Marijos S.  Labai patiko stovykla.

Pagarbiai, Marijos mama Renata.

Labas vakaras. Ačiū už gražias akimirkas. Jūsų stovykla sūnui labai patiko. Sakė, kad norėtų dalyvauti ir kitą vasarą. Sėkmės Jūsų šauniai komandai.

 

Sveiki! Vaikas nori į tą stovyklą dar ir dar, ir dar! Maistas 10, žmonės 10, užsiėmimai 10, vieta 10, namai 10! Tiesiog pasaka! Stela.

Sveiki, stovykla likome labai patenkinti. Viskas patiko. Malonus sutikimas. Dukra buvo sužavėta Donato Montvydo vizitu, parsivežė net tris autografus. Jau ruošiasi kitą vasarą važiuoti. Man labiausiai patiko motyvavimo programa, kai vaikas už pagalbą ir tvarkos palaikymą gauna žetonus, o paskui aukciono metu gali kažką už tuos žetonus įsigyti. Atminimui gavome dovanėlę. Taip pat, laukiame nuotraukų. Drąsiai galiu rekomenduoti stovyklą kitiems. Inga Kuklinienė.

 

Sveiki, 

mūsų mergaitės  grįžo labai patenkintos. Mažoji pareikalavo duoti pažadą ir kitais metais leisti į tą pačią stovyklą. Kaip tėvai džiaugiamės, kad vaikai grįžo linksmi, susiradę naujų draugų, su gerais atsiliepimais apie vadovus ir maitinimą. Buvo šaunu klausytis jų įspūdžių bei matyti jas atsipalaidavusias šokant. Ačiū jums už puikų mūsų vaikų laiką! Renata L.

 

Sveiki,

mano sūnus jau trečius metus dalyvauja Jūsų stovyklose ir kasmet jam vis labiau patinka, nes susitinka su jau pažįstamais vaikais bei susidraugauja su naujais, pamato, kaip moka šokti kiti draugai. Šaunu, kad sugebate visą savaitę užimti šitiek vaikų ir stengiatės, kad jie nenuobodžiautų. Ačiū Jums už tai :) Alina P.


Laba diena. Iš stovyklos Diana grįžo pilna įspūdžių! Iki šiol pasakoja apie žaidimus, maudynes ir vaidinimus. Patiko viskas - aplinka, vadovai, maitinimas (Diana sakė, kad nebuvo alkana, jai užteko visko). Kitais metais tikrai norėsim sugrįžti! Didelis dėkui vadovams!!! Liudmila A.

 

Laba diena,

Šiek tiek paveluotai, bet noriu pagirti - dukrai labai patiko. Ji buvo pirmoje pamainoje, sakė važiuotų ir į antrą, nesitikėjo, kad bus taip smagu. Dar ir dabar prisimena, kaip gerai ten buvo. Ačiū Jums ir linkiu sėkmės! Evelina. :)


Laba diena. Liepos 6 - 12 d. stovyklavęs sūnus, Aidas G., buvo labai patenkintas, grįžęs sakė, kad norės ir kitais metais važiuoti į šią stovyklą.  Gražvyda.


Dukros noras važiuoti į jūsų stovyklą ir kitais metais bei jos žodžiai: “O kodėl tik 1-a savaitė?! Ar galima būtų ilgiau kitą kartą?” geriausiai atspindi jos ispūdžius. Ačiu labai! Iki kitų metų! Valerijus B.


Kai atvežiau savo dukrą ir pastebėjau, kad dauguma buvo po du,  o mano dukra viena - susijaudinau, bet vadovai apramino ir pasakė, kad viskas bus gerai, vakare neišlaikiau ir paskambinau nes galvojau, kad reikės pasiimti nors į stovyklas važiuojam ne pirma karta, bet buvau nustebinta, kad dukra buvo labai patenkinta vadovai organizavo viską taip profesionaliai, kad ir tas vaikas, kuris atvažiavo vienas greit surado draugų. Programa kiekvieną dieną nauja ir griežta priežiūra vandeny man kaip mamai labai patiko. Ačiū Jums už profesionalumą ir gražias akimirkas iki kitų metų :) Renata B.


Sveiki, norėtumėm padėkoti vadovam už puikiai praleistą laiką, tikimės kitais metais susimatyti, lauksime foto ir video. Geros likusios vasaros. Edgaras P.


Ačiū jūsų kolektyvui už gerai praleistą laiką stovykloje, vaikas labai patenkintas buvo daug užsiėmimų ir išmoko daug šokių. Labai gerai praleistos atostogos. Kitais metais vėl sugrisim atostogauti pas jus, viskas labai šaunu. Ačiū už jūsų tokį organizuotumą. Laura S.


Sveiki, vaikas grįžo patenkintas. Nors sakė, kad per trumpai... Graži vieta, malonūs vadovai, įdomi programa. Dėkui. Kristina.

 

Sveiki, mano dukrai stovykla labai patiko. Ir programa ir gyvenimo sąlygos nenuvylė, stovykla likome tikrai patenkinti. Neringa.


Sveiki, Jonas sauniai praleido laika, Jusu organizuojamoje stovykloje 2 pamainoje. Jolanta.


Laba diena, ačiū už šaunią stovyklą. Mano sūnus Vytis liko labai patenkintas. Rasa.

Stovyklautojų atsiliepimai:

Laba diena, ši stovykla yra nereali. Viskas buvo žiauriai faina, visuomet buvome užimti įdomia bei aktyvia veikla. Viskas labai patiko, išmokome gan daug šokių. Turėjome ir laisvo laiko, per kurį su vadovais dažniausiai žaisdavome kvadratą. Būdavo labai linksma, nes su visais labai susibendravome, taip pat ir vadovai mums buvo tarsi draugai. :))))) Gabija.


Mieli vadovai,

Labai džiaugiuosi, kad atvykau į šią stovyklą. Šioje stovykloje įgijau daug naujos patirties šokiuose, susiradau daug draugų bei smagiai praleidau laiką. Labai Jums dėkoju už nuostabias šokių pamokas, smagiai praleistą laiką bei įvairius žaidimus. Net nepastebėjau kaip laikas prabėgo. Ugnė.

 

Gerb. vadovai,

Labai noriu pasakyti, kad šioje stovykloje man labai patiko. Šioje stovykloje išmokau visokiausių šokių stilių. Stovykloje buvo nenuobodu, o linksma. Susiradau daug draugų. Patiko žaisti komandinius žaidimus. Rytais atsikėlus patiko eiti į rytinę mankštą. 6-ają diena valgėm ant laužo keptas dešreles, jos buvo labai skanios. Per Talentų ringą mano grupė šoko PSY „Gentelman“! Tikiuosi į šitą stovyklą atvažiuosiu ir kitais metais. Augustė K.

 

Mieli vadovai,

Jūs esate žiauriai faini. Labai gražiai šokate. Puikiai mokate šokti. Man čia labai patinka. Kambariai jaukūs, o aplinka nuostabi. Norėtųsi čia pabūti ilgiau, bet... :) Kitais metais tikiuosi čia sugrįžti, nes čia visi malonūs, mandagūs, be galo geri šokiai, kai kurie labai lengvai išmokstami. Čia praleidau labai fainą ir linksmą laiką, susiradau daug naujų draugų. AČIŪ, kad mumis rūpinotės ir slaugėt. Nuo.... :)

 

Gerb. vadovai,

Ačiū Jums už tokią nuostabią stovyklą. Labai džiaugiuosi, jog pasirinkau būtent šią stovyklą. Čia tikrai nenuobodžiavau. Labiausiai man patiko šokti ir vaidinti. Buvo labai fainai. Susiradau daug draugų, susipažinau su nuostabiais vadovais, žodžiu, džiaugiausi kiekviena akimirka. Rimantė.

 

Sveiki,

Noriu Jums padėkoti už išmoktus šokius, jie yra nuostabūs! Džiaugiuosi, kad atvažiavau į šią stovyklą, nes gerai praleidau laiką. Šokiai labai gražūs, maistas skanus... Labai smagu, kai kartu žaidžiame, einame į pirtį. O tos maudynės!!! Iš ties labai smagu…

 

Mieli vadovai,

Pirmiausiai tai dėkoju Jums už nuostabų laiką praleistą stovykloje. Ši stovykla buvo labai įdomi, linksma ir tikrai nepamirštama. Labai ačiū, kad išmokėte mane šokti. Man labai patiko žaisti įvairius žaidimus. Taip pat didelis ačiū vyrėjai už nuostabų maistą! Tikrai nesigailiu, kad čia važiavau, nes susipažinau su nuostabiais žmonėmis, išmokau šokti ir gerai praleidau laiką. Ačiū Jums, mieli vadovai! Jūs nerealūs! Miglė.

 

Mieli vadovai,

Ačiū už stovyklą, gerai praleistą laiką, linksmybes, žaidimus. Ačiū, kad buvot draugiški, padėdavot, paaiškinot. Buvot supratingi. Man šioje stovykloje labiausiai patiko šokti, žaisti komandinius žaidimu, bendrauti su naujais draugais ir su Jumis. Čia susipažinau su įvairiais šokių stiliais. Tikiuosi kitais metais vėl čia atvykti. Dovilė.

 

Sveiki,

Man patiko Jūsų stovykla. Trūkumų nebuvo. Maistas buvo skanus. Man labai patiko pirtis ir maudynės. Ervinas.

 

Vadovai,

Stovykloje man labiausiai patiko šokti hip-hopą, Talentų ringas, Happy Disco, geriausiai dainai buvo „I like to move it move it“, nes kai buvau maža aš ją dainuodavau. Taip pat patiko pirtis ir maudynės ežere, lobio ieškojimas, geriausiais žaidimas buvo balionų sprogdinimas. Patiko gražios apylinkės. Man stovykloje patiko bendrauti su Roberta. Kamila.

 

Vadovai,

Ačiū už nerealiai praleistą laiką, už nepamirštamus nuotykius ir ypač už šokių pamokas. Šioje stovykloje susiradau daug draugų ir radau su jais bendrą kalbą J Labai džiaugiuosi, kad čia atvariau! :)

 

Mieli vadovai,

Jūs buvote labai geri. Man patiko lankyti jūsų pamokas. Čia esu antrą kartą. Gal būt atvyksiu čia ir kitais metais, nes man čia labai patinka. Linkiu ir toliau taip šokti. Iki kito karto. Gvidas.


Mieli vadovai,

Ačiū jums už smagiai praleistas 7 dienas ir 6 naktis. Tos dienos buvo kupinos geros nuotaikos, linksmybių, įdomių užsiėmimų, žaidimų. Kiekviena minutė buvo originali, įdomi ir nepakartojama. Ačiū už suteiktas žinias, išmoktus šokius, už patarimus, pagalbą. Ačiū už įdomias literatūros-rašinių pamokas (nesimiegantiems), jos buvo naudingos ir beprotiškai juokingos. Ačiū už kiekvieną šypseną ir suteiktus nepakartojamus įspūdžius! Ačiū už galimybę pasireikši, už užimtumą. Už skanų maistą! Ačiū už jūsų gerumą, linksmumą, sumanumą, supratingumą. Ačiū už kūrybos ir vaizduotės lavinimą. Ačiū už linksmus žaidimus ir konkursus! Ši savaitė buvo puiki ir nereali!!!


Mieli vadovai,

Ačiū už fainą stovyklos programą ir gerai praleistą laiką. Šioje stovykloje man labiausiai patiko šokių pamokos – Lotynų Amerikos šokiai. Taip pat labai patiko, kad čia langavai susidraugavau su visais. Visi buvo labai draugiški ir linksmi. Vadovai čia žiauriai faini.


Ačiū už tas fainas ir linksmas dienas praleistas įioje šokių stovykloje. Nors šokių aš nelakusi ir šokti nemoku, man labai patiko palaikyti ir stebėti kitus. :) Labai patiko Jive pamoka, nes man geriausiai išėjo. Visi čia labai draugiški ir faini, gerai sutariau, buvo linksma. :)


Mieli vadovai,

Labai dėkoju už linksmą programą, savaitę nuostabios nuotaikos, už šokių pamokas, jaukius kambarėlius, diskotekos, žygius, maudynes ir visas kitas įdomybes! :)


Vadovai!

Jus esate visi tokie skirtingi, tuo įsitikinau vakar, kai sėdėjau virtuvėje su jumis, bet jūs taip pat sudarot vieną žiauriai puikią, fainą, linksmą komandą, kuriai apibūdinti iki galo trūksta man žodžiu. Jei tik turėsiu galimybę atvykti sekančią vasarą nieko nelaukdama atvyksiu čia. Tikiuosi visus jus sutikti it kitais metais. AČIŪ jums visiems už nuostabią, nuotykių kupiną stovyklą.


Ačiū jums vadovai!

Labai jums dėkoju už linksmai praleistą laiką už šaunius žaidimus ir nuostabias akimirkas. Labai džiaugiuosi, kad išmokau šokti. Labai patiko naktinis žygis. Taip pat pasivaiksiojimas į mišką. Patiko nuostbi aplinka. Šiek tiek nuliūdau, kad dėl blogo oro negalėjome maudytis, bet buvo nuostabu dalyvauti kiekviname įvykyje. Praleidau nuostabias atostogas! Labai jums dėjoku!


Ačiū už viską! Visas geras akimirkas, jūsų užkrečiamą humoro jausmą ir svarbiausia nerealiai fantastikai gerus ŠOKIUS!!! Jūs tikrai faini! :) Jau antra stovykla su Jumis ir tikrai važiuočiau į trečią.

Patiko tikrai daug dalykų. Pvz.: labai skanus maistas, šokių pamokos buvo tikrai geros, daug išmokau, vaidybos pamokos buvo žiauriai linksmos ir nuotaikingos. Ir šiaip visas laikas buvo turiningas ir linksmas :)


Mieli vadovai,

Ačiū už gerai praleistą laiką, gerą nuotaiką, už šokius pamokas, kurios buvo labai naudingos. Ačiū už patarimus. Labiausiai patiko Jive ir improvizacijų pamokos. :) Didžiausią įspūdį paliko naktinis žygis, įdomūs žaidimai. Blogas buvo tik oras. Stovyklautojai tapo didele šeima. Viktoras puikus vadovas ir šokėjas. Dar ilgai atsiminsiu šią stovyklą. :) Pasiilgsiu šių 7 dienų.


Sandra, Vasilisa, Viktrorai ir Mantai,

Ačiū jums už 7 dienas kartu. Gaila, kad taip greit prabėgo laikas, norėčiau dar savaitės.

Tikrai puikiai praleidau laiką su jumis ir visu stovyklos buriu. Patiko žaisti žaidimus, juose būti savanore. Taip pat ir įvairios rungtys ir šokių pamokėlės. Buvo puikus naktinis žygis. Ačiū už drauge praleistą laiką! :)


Kontaktai:

Šokių ir aerobikos studija "Dancehall / Dancefit"

Ukmergės 234A,Vilnius

El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Telefonas: +370 606 29 392 (nuo 11 val.)

Facebook: https://www.facebook.com/VaikuStovykla

www.dancehall.lt  / www.dancefit.lt